To jest wersja dla tych dziewczyn, które cenią sobie otoczenie najbliższych osób, chill i komfort. Wieczór panieński organizowany w "domu" nie musi być nudny a tym bardziej nieciekawy.
Siostra siostrze zorganizowała panieński w formie garden party. Ale, ale wszystko wspaniale zaplanowane i udekorowane. Tutaj ogromnie polecam Dagmarę z Kwiatografia dekoracje - wspaniałe kolory i kompozycje!
Był grill i pyszne przekąski. No i obowiązkowy pomarańczowy Aperol Spritz!

To są takie wieczory panieńskie, w których świetnie się czuję. Nie ma napięcia ani zbędnego ciśnienia. Jest naturalnie i kameralnie. Dziewczyny świetnie spędzają ze sobą czas a ja wtedy mogę z oddali wykonywać swój reportaż - tzw. ujęcia zza krzaka 😉 Skupiam się na dekoracjach, otoczeniu, ich uśmiechach i rozmowach. To wszystko zbiera się w całość i fotorelację z tego szczególnego dnia. Póżniej zapraszam dziewczyny przed obiektyw. Każda z nich ma pamiątkowy portret i zdjęcie z przyszłą panną młodą. Zdjęcie grupowe obowiązkowo! Później tylko ogranicza Nas wyobraźnia!


Share this story

COMMENTS Expand -
  1. Extended Opportunity pisze:
    Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu.
    Hey, The moment we’ve all been waiting for is finally here – GoBuildr is now LIVE! 🎉 🌐 Create ultra-lightning-fast websites, sales funnels, eCommerce stores, and more in less than 60 seconds, with just a keyword! 🚀 Say goodbye to the limitations of traditional page builders. GoBuildr combines the functionality of 16 different tools into one powerful app, supercharged with AI-assisted technology. ⇒ Click Here To Checkout Demo https://ext-opp.com/GoBuildr
ADD A COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *