aleksandra guzdzik guzik fotografuje
Cześć, tu Ola. Dla znajomych GUZIK.
 
Dziękuję, że tu jesteś, usiądź wygodnie  i obejrzyj moje pełne miłości historie, dzięki którym trochę mnie poznasz. Zapewne wiele z nich powie więcej niż słowa.
 
Nazywam się Aleksandra Guździk. Ola. Dla znajomych „Guzik”. Teraz już wiesz skąd nazwa mojej firmy. Bardzo chciałam aby moje zdjęcia nie zniknęły wśród wszystich „photography”.
 
Skończyłam Historię Sztuki i totalnie umiłowałam sobię sztukę renesansu. Miałam okazję odwiedzić Toskanię i oszalałam! Kocham malarza Botticelli’ego i wąskie uliczcki Sieny (no i oczywiście włoską kawę, pastę, pizzę i wino!). Wrażliwa jestem na detal, emocje i światło, więc nic innego nie pozostało jak zostać fotografem  (droga nie była łatwa ale warto było!).
 
Uwielbiam design, architekturę, DIY, uwielbiam aranżację wnętrz.
Chyba z tej miłości pracowałam w IKEA, uwielbiam skręcać meble! 
Jak potrzebujesz pomocy, dzwoń! 
 
Fotografuję głownie sesje rodzinne, śluby, wieczory panieńskie, chrzciny itp. Czyli wszędzie tam gdzie rządzi miłość i przyjaźń. Uwielbiam te szczere emocje przeplatające się czułymi gestami i unoszącym się wszędzie szczęściem – to moja recepta na super zdjęcia.
 
Jeśli interesuje Was współpraca ze mną, poznajmy się przy kawie i pogadajmy… a nawet nie zwrócicie uwagi kiedy ruszy migawka aparatu 
 
Chodźcie! 

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts