ALEKSANDRA I PAWEŁ

Dworek Czardasz, Luzino

MIEJSCE : Dworek CzardaszSUKNIA PANNY MŁODEJ: Pracownia krawiecka HAKSBUTY PANNY MŁODEJ: VeneziaGARNITUR i BUTY PANA MŁODEGO:  Van Graaf, Pako Lorente
MAKIJAŻ: Siódma Aleja
BIŻUTERIA: A dream twig – Wedding Accessories
DEKORACJE: Bukiety Bankiety
DJ: Prezenter Patryk Powązka

VIDEO: Lorek Film
PLENER: Luksfera, Gdańsk

Oli i Pawłowi towarzyszyłam od samych przygotowań, które od początku miały bardzo luźny przebieg. Było bardzo ciepło jak na połowę września. Im bliżej ceremonii – atmosfera była bardziej napięta. Każdy kto brał udział podczas przygotowań, chociażby jako gość czy świadek to wie jak to wygląda. Nie mówię tu o Parze Młodej bo wiadomo, że stres przychodzi prędzej czy później 😉
Ola miała przepiękną suknię ślubną, która niesamowicie podkreślała jej urodę. Paweł wybrał ciemnozielony garnitur, co moim zdaniem było strzałem w dziesiątkę!
Na zdjęciach z przygotowań znajdziecie ich fantastycznego kota Mariana – cudny futrzak!
Ola i Paweł zdecydowali, że błogosławieństwo zostawią tylko dla siebie i swoich rodziców. Bardzo to rozumiem, bo wiem jak rodzice przeżywają ten dzień a i w szczególności ten moment. To bardzo intymna chwila.
Kościół był usytuowany dosłownie 3min od domu więc nie było (chociażby w tym momencie 😉 ) stresu, że staniemy wszyscy w korkach.
Budynek kościoła był bardzo duży i jasny, momentami pięknie doświetlony przez powoli zachodzące słońce.
Dobra… chyba przynudzam?
Zajrzyjcie koniecznie do galerii… Zobaczcie jak było pięknie. Jacy ONI byli piękni! Przepiękne dekoracje wykonała Patrycja z Bukiety Bankiety.
Parkiet rozgrzewał Patryk a wszystko nakręcił drugi Patryk z duetu Lorek Fotografia i Film ( do obejrzenia tutaj: https://www.facebook.com/alorekphoto/videos/1543679309148704)

 

Share this story

COMMENTS Expand -
ADD A COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *